O Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Adama Linkowskiego świadczy kompleksowe usługi prawne głównie dla przedsiębiorców, ale także dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej w ich sprawach prywatnych.

Kancelaria jest niezależną i dynamicznie rozwijającą się na rynku usług prawniczych firmą świadczącą pomoc prawną. Od momentu rozpoczęcia działalności zaufała nam liczna grupa klientów reprezentująca różne dziedziny gospodarki, która korzysta z naszych usług zarówno na zasadach stałej obsługi prawnej, jak również zleceń indywidualnych.

Doświadczony i wszechstronny zespół prawników Kancelarii zapewnia kompleksową i specjalistyczną pomoc w każdej z dziedzin prawa. Kancelaria zorientowana jest na świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie, dla najbardziej wymagających Klientów. Realizujemy zarówno jednorazowe zlecenia, jak i obsługujemy naszych Klientów w ramach umów o stałą współpracę. Dbamy o to, by relacje z Klientami były wzorcowe. Miła, przyjazna atmosfera, troska o zrozumiały dla obu stron dialog i bezwzględne zachowanie poufności są elementami kultury biznesowej naszej Kancelarii i towarzyszą nam od samego początku jej istnienia. Naszym priorytetem jest troska o interes Klienta oraz budowanie długotrwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu.

Doświadczenie prawników Kancelarii zostało zbudowane na współpracy z działającymi na rynku lokalnym, regionalnym i krajowym przedsiębiorstwami w zakresie działalności deweloperskiej, inwestycyjnej, budowlanej, obsługi nieruchomości, transportu drogowego i morskiego, hotelarstwa, turystyki, spółdzielczości, telekomunikacji, medycznej, handlu i usług oraz produkcji przemysłowej, a także trójmiejskimi akademickimi uczelniami publicznymi. Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz podmiotów krajowych, jakkolwiek bardzo liczną grupę klientów Kancelarii stanowią firmy zagraniczne należące do międzynarodowych grup kapitałowych (Szwecja, Estonia, Belgia, Szwajcaria, Holandia).

Przy realizacji zleceń kierujemy się przede wszystkim zasadami:

  • profesjonalizmu i gwarancji wysokiego standardu usług,
  • skuteczności podejmowanych czynności,
  • terminowości załatwiania spraw.

Kancelaria mieści się w zabytkowej kamienicy w sercu Gdańska-Wrzeszcz.
Zapraszamy do współpracy.

Umów wizytę